Telefonny zoznam
                                  Telefonny zoznam podla cisla, Zlate stranky telefonne cisla 

                                              O telefónnom zozname a možnostiach vyhľadávania telefónnych čísel

Telefonny zoznam online Mobily Smerové čísla

 

 

Telefonny zoznam podla cisla telefonny zoznam t-mobile   Telefonny zoznam podla cisla zlate stranky telefonne cisla   Telefonny zoznam podla cisla zoznam telefonnych cisel

 

Telefonny zoznam podla cisla

Nájde meno telefonického účastníka podľa telefónného čísla...Telefónne čísla sú v telefonnom zozname usporiadané podľa telefonného čísla. Telefonny zoznam býva spravidla v papierovej alebo elektronickej podobe. 

 

 

 

Telefonny zoznam podla cisla  - takýto telefonny zoznam poskytuje údaje o účastníkoch telefonných sieti zoradených podľa príslušného telefonného čísla. Údaje v zoznamoch totiž môžu byť rozličným spôsobom zoradené. V takejto databáze nemusia byť zobrazené telefonne čísla učastníkov, ktorí si ich žiadali nezobraziť. Ak poznáme telefonne číslo, môžeme ho nájsť podľa vzrastajúceho radu čísel. Výhodou takéhoto zoznamu je, že môžeme získať meno konkrétnej osoby, v tom prípade ak nám zavolá pre nás neznáme číslo. Zoznamy takéhoto typu však nie sú bežné. Väčšinou existuje abecedné radenie mien a k nim priradené telefónne čísla. Telefónny zoznam slúži širokej verejnosti.

  

Zlate stranky telefonne cisla

 

So vzrastajúcim počtom nových telefonných čísel bolo treba vytvoriť špecializovaný zoznam, akúsi knihu telefonných čísel. Zlate stranky telefonne cisla pomáhajú splniť túto úlohu. Obsahujú zoznam rôznych telefonnych čísel. Telefonne čísla sú v nich úsporiadené podľa abecedy - podľa typu hľadanej organizácie. Napríklad ak hľadáme kamenárov, môžeme si dané firmy nájsť pod "kamenárstvom". Zlaté stránky v papierovej podobe sú hlavne výhodne pre tých, ktorí nemajú po ruke internet, alebo je pre nich výhodnejšia papierová forma. Ak potrebujeme nájsť nejaku službu, alebo telefón na kokrétnu firmu tak nám v tom pomôžu. Zlaté stranky obsahujú katalóg firiem a telefonny zoznam. Okrem iného ich môžeme nájsť na internete a taktiež sa dajú načítať aj v mobilných telefónoch 

 

 

Telefonny zoznam t-mobile

 

Ďalším známym zoznamom, ktorý sa vyhľadáva na internete je telefonny zoznam      t-mobile. Ten obsaje telefónne čísla zo siete t-mobile. Ľudia si tak môžu vyhľadať konkrétnu osobu a jej telefónne číslo v tejto sieti. Zoznam opäť obsahuje len užívateľov siete t-mobile, ktorí si priali byť v zozname.   

 

 

Zoznam telefonnych cisel

 

Zoznam telefónnych čísel plní neoceniteľnú funkciu. Veď si len predstavme, že potrebujeme zohnať nejakého doktora alebo sa nám pokazil televízor. Stačí pár krát prelistovať zoznam a ihneď môžeme nájsť hľadané telefónne číslo. Alebo potrebujeme zistiť presný odchod vlakov, či autobusov ? Nič jednoduchšie, stačí zavolať na to správne číslo zo zoznamu a informácia sa dostane cez telefón ku nám. Na Slovensku existuje viac druhov operatorov a každý z nich ma svoje zoznamy.

 

 

 

Telefonny zoznam Bratislava

 

Takýto zoznam je špecifický tým, že obsahuje telefonné čísla z hlavného mesta Slovenska Bratislavy. Je dôležitý hlavne pre bratislavčanov a pre ľudí, ktorí sa do Bratislavy nasťahovali nedávno. Určite ho však využíjú zahraničný obyvatelia. Bratislava je veľké mesto, má súčastnosti okolo 430 000 obyvateľov. Je centrálnym miestom na Slovensku. Sídlia tu dôležité inštitúcie, napríklad vláda a parlament. Aby sa človek nestratil v záplave rôznych firiem a služieb telefonny zoznam Bratislavy mu pomôže. 

 

 

Telefónne čísla

 

Telefónne čísla sú zoskupenie čísiel, ktoré slúži pre identifikáciu danej telefónej linky. Podľa nich vie daviazať telefonické spojenie. Telefónne čísla si môžeze zápisať do notesa a alebo vložiť ho do pamäte telefónu. Telefónne číslo pevnej linky má sedem čísel a to preto by číslo sa dalo ľahko zapamätať a prakticky použiteľné. Mnohí klienti si preto volia jednoduché telefónne čísla. 

Telefóne číslo je možné utajiť. Za túto službu sa platí a operátor Vaše číslo na vlastnú žiadosť nezverejní v databáze čísel. To iste je s pevnou linkou kde za poplatok nebudete zverejnený v zlatých stránkach. 

 

 

 

Telefonny zoznam podla cisla  je špecialnym zoznamom, ktorý dáva šancu nájsť osobu, ktorá nám práve volala a pritom ju nepoznáme. Taktiež môžeme ziskať meno firmy alebo inej inštitúcie. Je určité vhodnou pomôckou v sieti množstva informácií, ktoré sú okolo nás.  

  

Telefonny zoznam podľa čísla  - PDF dokument si môžeme pozrieť v odkaze nižšie

Telefonny zoznam podla cisla dokument PDF 

 

Telefonny zoznam podla cisla dokument Powerpoint 

 

 

  

Dnes je:                          

Telefonny zoznam, Telefonny zoznam online, telefonne čísla, mobily, T-com, O2, Orange, Smerové čísla, zoznam telefónnych čísel,

 

TOPlist TOPlist TOPlist