Telefonny zoznam
                                  Tel zoznam, Telefónny zoznam podľa čísla 

                                              O telefónnom zozname a možnostiach vyhľadávania telefónnych čísel

Telefonny zoznam online Mobily Smerové čísla

 

 

Tel zoznam   Tel zoznam Slovensko   Tel zoznam mobily  

 

Tel zoznam

Telefónny zoznam a telefónne čísla. Na čom nám slúži tel zoznam a kde ho môžeme nájsť. Telefonny zoznam nielen v papierovej forme ale aj ako súčasť každého mobilného telefónu.

 

 

 

Tel zoznam   - Slúži na zobrazenie údajov o účastníkoch telefónnej siete. Tel zoznam je skratka, ktorá sa používa pri vyhľadávaní telefonného zoznamu. Ľudia podľa štatistiky, relatívne často siahajú po telefónnom zozname. Čo v ňom môžeme nájsť ? Môžeme v ňom nájsť fyzické a právnicke osoby a iné inštitúcie okolo nás. Neobsahuje užívateľov, ktorí si nepriali byť uvedený v zozname. Na Slovensku existuje viacero telefonických operátorov, každý ma svoj vlastný zoznam telefónnych čísel.

 

 

Telefónny zoznam podľa čísla

 

Telefónny zoznam podľa čísla je typom telefonného zoznamu, ktorý umožňuje nájsť účastníka telefonickej siete podľa čísla. Do dialogového menu (v prípade programu, ktorý slúži na vyhľadávanie podľa čísla), zadáte číslo a program vyhľadá príslušnú osobu, ktorá nezakázala zobrazenie v zozname. Ľudia často vyhľadávajú práve podľa čísla, keď im napríklad niekto zavolá a oni nevedia o koho ide. Takto sa jednoducho dozvedia potrebnú informáciu o užívateľovi, ktorý im volal.

 

 

Tel zoznam mobilnych sieti

 

Tento druh zoznamu je odlišný v tom, že zobrazuje iba telefónne čisla mobilnych telefónov, teda bez pevných liniek. Niekedy sa používali najmä pevné linky, mobily boli skôr raritou. Ľudia si zvykli používať pevné linky. Až rozmachom výstavby mobilnych vysielačov po celej krajine sa dostali k slovu mobily. Začala sa stavať mobilna infraštruktúra, mobily sa dostávali do čoraz väčšej masy ľudí. Dnes je situácia uplne iná. Mobil má takmer každý, dokonca aj deti. Bez mobillu to nie je ono, zlacneli volania a telefóny sú dotované samotnými mobilnými operátormi, v snahe rozšíriť mobilne služby.

 

 

Tel zoznam Slovensko

 

Patria tu všetky telefónne čísla zo Slovenskej republiky. Môže ísť obyvateľov z rôznych regiónov Slovenska. Zaraďujeme tu čísla všetkých operátorov, či sú to mobilne siete alebo pevné linky. Tento telefónny zoznam slúži pre obyvateľov celej krajiny. Má nesmiernu informačnú hodnotu, ľudia si prostredníctvom neho nájdu kontakty na množstvo firiem či fyzických osôb.

 

 

 

Telefonny zoznam Česká republika

 

Do tohoto zoznamu zaraďujeme všetky telefónne čísla českých operátorov, teda čísla z Českej republiky. Takýto zoznam sa hodí hlavne vtedy, keď napríklad potrebujeme zistiť telefónne číslo občana z Čiech. Špecifickým príkladom môže byť hľadanie telefonného čísla svojej rodiny, ktorá žije práve v tejto krajine. Český jazyk je príbuzny slovenskému jazyku preto je jednoduché sa orientovať v českom zozname ako keby bol zo zahraničia iného jazyka napríklad v nemčine.

 

 

 

 

Telefonny zoznam mobily

 

Mobily a telefonny zoznam patria jednoducho spolu. Veď aký by mali zmysel mobily ak by sme nevedeli telefónne čísla ? Preto jestvuje zoznam telefónnych čísel pre mobilne telefóny. Dokonca každý telefón ma svoj vlastný telefónny zoznam. Uchováva údaje, ktoré doň vložíte a rýchlo ich môžete opäť načítať. Zoznamy v telefónoch sú usporiadané podľa abecedy, tak stačí zadať prvé písmenka osoby, ktorej chceme zavolať a mobil nám navrhne zo zoznamu určité mená. Potom stači stlačiť "volať" a mobilny telefón zavolá konkrétne číslo.

 

 

Databaza telefonnych čísiel

  

Ak si chcete zístiť telefónne číslo volajúceho, stačí si nájsť databázu telefónnych čísiel. Databázu telefónny čísiel ponúka každý telefonny oprarátor. Na trhu sú traja telefónni operátori, ktorí túto databázu telefónnych čísiel vlastnia. Pre zákazníkov je táto služba úpne zdarma. Jednoducho si zákazdník môže zistiť telefónne číslo ak nie je utajené. Je to veľmi jednoduché a praktické ak chcete vedieť kto Vám volá na vaše telefonne číslo.

 

Databáza telefónnych čísel je určitý zoznam čísel zadefinovaných podľa daných pravidiel. Modernú databázu čísel je možné vytvoriť v databázovej aplikácii v počítači. V databáze je veľmi jednoduché vyhľadať telefóne číslo. Malá a nenáročná databáza je v mobilnom telefóne, kde si podľa mena alebo prezývky vyhľadáte telefóny číslo. To Vám umožní spojiť sa s kamarátom, profesionálny partnerom.

 

 

 

Tel zoznam  slúži potrebam ľudí, možno v ňom nájsť čísla rôzneho charakteru. Bez telefonného zoznamu nemaju veľký zmysel ani telefóny. Môžu ich potom kľudne nahradiť vysielačky. Telefón bol úžasny komunikačný vynález, ktorý len tak niečo iné nenahradí. V dnešnej komunikačnéj ére má priam úžasny význam.

 

 

  

Dnes je:                          

Telefonny zoznam, Telefonny zoznam online, telefonne čísla, mobily, T-com, O2, Orange, Smerové čísla, zoznam telefónnych čísel,

 

TOPlist TOPlist TOPlist